Kompletní nabídka Francie lyžování

Kompletní nabídka zimních středisek

Francouzské alpy, Grand Massif / Flaine, Chamrousse, Isola 2000, L'Espace Killy / Val d'Isère, Les Deux Alpes, Les Grandes Rousses, Les Menuires, Les Orres, Les Sybelles, Les Trois Vallées, Orciéres 1850, Paradiski, Portes du Soleil, Puy Saint Vincent, Risoul / Vars, Serre Chevalier, Super Dévoluy, Val Thorens, Valloire / Valmeinier, Valmorel

Německé cestovní kanceláře

Francie - německé cestovní kanceláře

Francie - Val Thorens - skiareál

Nejvýše položené lyžařské středisko v Evropě v oblasti Tři údolí, obklopené horskými velikány s nejvyšším vrcholem Aiguille de Péclet (3561 m n.m.). Vysokohorská poloha a umělé zasněžování zaručují dobré lyžování od konce listopadu do poloviny května. Z Cime de Caron (3200 m n.m.), kam Vás vyveze visutá lanovka, uvidíte celé panorama Alp nejen francouzských, ale i italských a švýcarských.

Francie - Val Thorens - strava a ubytování

Dobré ubytování v dobře vybavených apartmánech s kuchyňským koutkem. Půjdete-li na jídlo do restaurace, existuje mnoho pokrmů, které jsou dnes považovány za součást národní kuchyně, ale jiné jsou regionální pokrmy, které se staly normou po celé zemi. Francouzská kuchyně je zkrátka rozkoš - výtečná jídla, báječná červená vína, nepřeberný výběr sýrů všech chutí, savojské speciality nebo třeba čokoládové fondue. Navštivte některou restauraci. Stojí to za to.

Francie - Val Thorens - slevy

Pro svoji zimní dovolenou jste si vybraly lyžařské středisko Val Thorens. Šetřete svůj čas. Neváhejte a navštivte nás. Zajistíme pro Vás ubytování a vybereme tu nejvýhodnější slevu. First a last minut.

Francie - Val Thorens - lyžování s dětmi

Ve zdejším lyžařském středisku najdete cca 150 km sjezdových tratí všech náročností, 2 snowparky, sáňkařskou dráhu, možnost plavání a bruslení. Také lyžařskou školu a školu snowboardingu. (lyžařská škola pro děti od 3 let, lyžařská školka pro děti od 1 rok). Na kopec Vás bude vozit kabinka, sedačka či vlek.

Francie Hory - Val Thorens
Francie Hory - Val Thorens
Francie Hory - Val Thorens
Francie Hory - Val Thorens
Naši partneři

Itálie - Dolomity, Francie - Alpy, Rakousko - Alpy, Dovolená senior 55 plus