Kompletní nabídka Francie lyžování

Kompletní nabídka zimních středisek

Francouzské alpy, Grand Massif / Flaine, Chamrousse, Isola 2000, L'Espace Killy / Val d'Isère, Les Deux Alpes, Les Grandes Rousses, Les Menuires, Les Orres, Les Sybelles, Les Trois Vallées, Orciéres 1850, Paradiski, Portes du Soleil, Puy Saint Vincent, Risoul / Vars, Serre Chevalier, Super Dévoluy, Val Thorens, Valloire / Valmeinier, Valmorel

Německé cestovní kanceláře

Francie - německé cestovní kanceláře

Francie - Chamrousse - skiareál

Příjemné lyžařské středisko nabízející kouzelný pohled na okolní pohoří L’Oisans, Le Vercors a La Chartreuse,nabízející dobré možnosti lyžování i v jarních měsících vzhledem k výborným sněhovým podmínkám a slušnému umělému vysněžování. Dobří lyžaři zde najdou atraktivní a náročnou 4 km sjezdovku s převýšením 850 m. Je zde cca 90 km sjezdovek všech náročností, cca 55 km běžeckých tratí, 4 snowparky a 2 sáňkařské dráhy.Na kopec Vás vyvezou především vleky, ale i sedačka či kabinka.

Francie - Chamrousse - strava a ubytování

Dobře vybavené apartmány. A zdejší kuchyně? Existuje mnoho pokrmů, které jsou dnes považovány za součást národní kuchyně, ale jiné jsou regionální pokrmy, které se staly normou po celé zemi. Francouzská kuchyně je zkrátka rozkoš - výtečná jídla, báječná červená vína, nepřeberný výběr sýrů všech chutí, savojské speciality nebo třeba čokoládové fondue. Navštivte některou restauraci. Stojí to za to.

Francie - Chamrousse - slevy

Rozhodli jste se poznat Chamrousse? Neotálejte a navštivte nás. Zajistíme pro Vás ubytování podle Vašich představ a vyhledáme tu nejvýhodnější možnou slevu. First a last minut.

Francie - Chamrousse - lyžování s dětmi

Dobře upravované sjezdové tratě. Vhodné pro začínající lyžaře, rodiny s dětmi či milovníky freeridu, možnost večerního lyžování. Snowboardisté si přijdou na své nejen ve snowparku, ale i na okolních svazích, kde jsou pro ně připraveny dráhy. To všechno je lyžování v Chamrousse.

Francie Hory - Chamrousse
Francie Hory - Chamrousse
Francie Hory - Chamrousse
Francie Hory - Chamrousse
Naši partneři

Itálie - Dolomity, Francie - Alpy, Rakousko - Alpy, Dovolená senior 55 plus